Partner Stag

O firmie

       

                

 

 

                                                  AUTORYZOWANY SERWIS STAG

 

                                  GWARANCJA OGÓLNOPOLSKA W SIECI WARSZTATÓW PARTNERSKICH A.C. 

 

               PROFESJONALNY MONTAŻ AUTO GAZU .WYKONUJEMY MONTAŻ I SERWIS        

                INSTALACJI LPG OD 20LAT. 

 

                                                      ZAUFAJ  DOSWIADCZONEMU WARSZTATOWI LPG.

   

MOTOGAZ CIEPŁOWSKI - Firma została założona w 1993 roku przez Jerzego Ciepłowskiego.

W ciągu tego okresu wypracowaliśmy sobie opinię firmy rzetelnej i gwarantującej wysoką jakość świadczonych usług. Staramy się jak najlepiej dostosowywać do zmieniającej się rzeczywistości oraz wymagań klientów, dzięki czemu zaufanie dla naszej firmy stale wzrasta.

Nasze wieloletnie doświadczenie w montażu instalacji gazowych oraz wiedza na ich temat to gwarancja dobrania inst. gazowej odpowiedniej do danego samochodu oraz prawidłowego jej funkcjonowania.

Naszych pracowników cechuje długoletnie doświadczenie, wysoki poziom kwalifikacji zawodowych, kultura i cierpliwość.

Dokładamy wszelkich starań, by w naszej firmie panowała miła i ciepła atmosfera, aby każdy z klientów był zadowolony z naszych usług i dobrze wykonego montażu instalacji gazowej lub zleconej naprawy w samochodzie. stag

Rajd o puchar Prezydenta Bełchatowa

Firma AC Białystok producent doskonałych instalacji gazowych STAG wraz z firmą Motogaz Ciepłowski autoryzowany serwis Stag zapraszają na 26-04-2014 do obejrzenia rajdu terenowego o puchar Prezydenta Bełchatowa oraz do udziału w imprezach towarzyszących.Dla uczestników liczne nagrody i upominki ufundowane przez firmę AC i Motogaz.Wśród osób które odwiedzą nasze stoisko będą rozlosowane upominki a jako główna wygrana instalacja gazowa wraz z montażem Stag4Qbox o wartości 2500zł.Szczegóły na stronie internetowej moto-gaz.com.pl i na facebook oraz na stronie organizatora imprezy oSUVisko.pl
Serdecznie zapraszamy.
Życzymy wszystkim wygranej

 

http://osuvisko.pl/index.php?p=1_12_Runda-II

 

 

http://www.ac.com.pl/

Wesołych Świąt

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.