Aktualności

Rajd o puchar Prezydenta Bełchatowa

Firma AC Białystok producent doskonałych instalacji gazowych STAG wraz z firmą Motogaz Ciepłowski autoryzowany serwis Stag zapraszają na 26-04-2014 do obejrzenia rajdu terenowego o puchar Prezydenta Bełchatowa oraz do udziału w imprezach towarzyszących.Dla uczestników liczne nagrody i upominki ufundowane przez firmę AC i Motogaz.Wśród osób które odwiedzą nasze stoisko będą rozlosowane upominki a jako główna wygrana instalacja gazowa wraz z montażem Stag4Qbox o wartości 2500zł.Szczegóły na stronie internetowej moto-gaz.com.pl i na facebook oraz na stronie organizatora imprezy oSUVisko.pl
Serdecznie zapraszamy.
Życzymy wszystkim wygranej

 

http://osuvisko.pl/index.php?p=1_12_Runda-II

 

 

http://www.ac.com.pl/

Wesołych Świąt

Wszystkim Klientom, Partnerom oraz Sympatykom naszej firmy składamy życzenia Spokojnych i Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Pomyślności i Sukcesów w Nowym Roku.

.

NASZA FIRMA ZAJMUJE SIĘ TEŻ REGULACJĄ LUZÓW ZAWOROWYCH W SAMOCHODACH TAKICH JAK- MITSUBISHI TOYOTA FORD HONDA FIAT itp. 

Aktualność nie istnieje.

(no title)

LEGALIZACJA ZBIORNIKÓW LPG

W KAŻDY WTOREK

(no title)

(no title)

PARTNERSKI WARSZTAT SAMOCHODOWY  AC

(no title)

Jak informuje "Puls Biznesu", w ciągu trzech lat ceny LPG mogą spaść nawet o połowę.

Wysokie ceny paliw biją kierowców po kieszeni, jednak Ci, którzy jeżdżą na LPG, mogą spoglądać w przyszłość z ostrożnym optymizmem.

Uczestnicy IX Spotkania Branży Petrochemicznej Polski Rynek LPG, w którym wzięło udział ponad 80 firm z Polski, Ukrainy, Białorusi, są przekonani, że czeka nas poważny spadek cen autogazu. Do 2015 r. może być tańszy nawet o połowę. To oznacza, że jego cena może spaść poniżej 2 zł (obecnie litr LPG kosztuje 2,69 zł). Skąd tak optymistyczne prognozy?

— Mamy dużą nadwyżkę strukturalną LPG, która z roku na rok będzie się zwiększać. Rośnie wydobycie i nawet jeśli w najbliższych latach gospodarka światowa odbije, nie będzie w stanie skonsumować takiej ilości LPG. Powstają nowe źródła, znacznie więcej produkują również Algieria i Nigeria — tłumaczył Robert Stępień z Primagaz Central Europe.

 

Źródło:

moto.onet.pl, "Puls Biznesu"